RİZE-ARTVİN Havalimanı İnşaatımız tamamlanmıştır.


 

MİSYON - VİZYON

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz; İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek hayatı kolaylaştıran projelere imza atmak, yatırımcılar için her zaman dooğru e güvenilir çözümler üretmek ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Vizyonumuz; 1996 yılından bu yana kazandığımız bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynanklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışında doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yerli ve yabancı yatırımcılar için her zaman "garantili" yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiye'nin en çok güvenilen ve tercih ed ilen inşaat şirketleri arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir.

 

 

Vizyonumuz; 1996 yılından bu yana kazandığımız bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynanklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışında doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yerli ve yabancı yatırımcılar için her zaman "garantili" yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiye'nin en çok güvenilen ve tercih ed ilen inşaat şirketleri arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir.

 

 

3 Temel Prensibimiz

Projenin zamanında teslim edilmesi kadar, projeye bağlı kalarak iş güvenliğinden asla taviz vermeden teslim edilmesi de önemlidir.q. Bunun içinde 3 adım prensibimiz var.

Daha fazla +

Planlama

Planlama

Projenin tüm verilerinin incelenerek kaynakların en verimli şekilde kullanılması için gerekli planlama aşaması.

Strateji

Strateji

Projenin doğru hedefe doğru zamanda, ulaşabilmesi için gerekli planlama ve strateji aşaması.

İş & Raporlama

İş & Raporlama

Planın uygulamaya geçmesiyle raporlama sürecide başlayarak, işin projeye uygun teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Hayalleri inşaa etmeye devam ediyoruz. 
Sayfa Başı