RİZE-ARTVİN Havalimanı İnşaatımız tamamlanmıştır.


 

TARİHÇE

Şirketimizin tarihçesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şirketimiz 1996 yılında Trabzon / Türkiye merkezli olarak ŞEN-GÖK KELEŞOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT ve TİC. LTD. ŞTİ olarak kurulmuştur. Sektöründe 17 yıllık çalışmanın veridği tecrübe ve finansal güç ile farklı ihtisas alanlarında uzmanlaşmak için 2010 yılında A.G.K İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında ikinci şirketimizi kurarak kurumsallaşma adına yeni bir adım atılmıştır.
Şirketlerimiz, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre-Güvenlik politikamız çerçevesinde daima optimum noktkada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kkriteri bir arada sunabilmek oludğu inancını hep muhafaza etmiştir.  İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile himze etmek, dünyada ki sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.
A.G.K. ve ŞEN-GÖK KELEŞOĞLU İNŞAAT günümüzde ana faaliyet alanı olarak benimsediği başta Toprak ve Kaya İşleri, Alt ve Üst yapı İşleri olmak üzere, HES ve Elektrik üretim tesisleri inşaatları, Açık ocak işletmeciliği yöntemi ile baraj gövde dolgusu, Liman ve Kıyı tahkimatları, Konkasör İşletmesi (Beton agregası, Temel ve Alt temel malzemesi üretimi) inşaatları alanlarında uzmanlaşmıştır.
Kuruluşumuzdan bu güne dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen şirketlerimiz finansal gücü ve uygulamalarındaki kalite prensib iile yüklendiği ve taahhüt ettiği tüm projeleri başarı ile tamamlamış olup, bu sireçte görev aldığımız tüm işler için ihtiyaç duyulan makine parkı, teknik personel, nitelikli imalat ekibi ve ekipmanı tamamlama ve her türlü projede süratle mobilizasyonu sağlayarak imalata başlayacak kabiliyete ulaşmıştır. Tarafımız averilecek olan her tür ALt yüklenici işleri için gerekli makine ve ekipmanı, teknik personeli istenilen zamanda ve iş başında bulundurmayı istenilen ve/veya istenilecek güvence (teminat mektubunu) yatırmayı şimdiden kabul ve taahhüt eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

 

3 Temel Prensibimiz

Projenin zamanında teslim edilmesi kadar, projeye bağlı kalarak iş güvenliğinden asla taviz vermeden teslim edilmesi de önemlidir.q. Bunun içinde 3 adım prensibimiz var.

Daha fazla +

Planlama

Planlama

Projenin tüm verilerinin incelenerek kaynakların en verimli şekilde kullanılması için gerekli planlama aşaması.

Strateji

Strateji

Projenin doğru hedefe doğru zamanda, ulaşabilmesi için gerekli planlama ve strateji aşaması.

İş & Raporlama

İş & Raporlama

Planın uygulamaya geçmesiyle raporlama sürecide başlayarak, işin projeye uygun teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Hayalleri inşaa etmeye devam ediyoruz. 
Sayfa Başı