RİZE-ARTVİN Havalimanı İnşaat çalışmalarımız başlamıştır.


 

Neden AGK?

A.G.K.’lı olmak dünya standartlarında başarılara imza atmak, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek demektir.

       A.G.K. İNŞAAT "İnsan Kaynağı"nı, en önemli varlıkları arasında kabul etmekte, çalışanlarını sürekli desteklemekte, onlara her türlü olanağı sağlamakta ve başarıyı ödüllendirmektedir. Grup, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, faaliyetlerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

İnsan Kaynakları Politikası

       A.G.K. İnsan Kaynakları olarak politikamız; kaliteli üretim ve hizmetin kaliteli insan kaynağı ile gerçekleşeceği inancı doğrultusunda en değerli varlığımız olan insan kaynağının saygı ve güven ortamında çalışabilmesini sağlamak, güncel süreçleri geliştirmek, sürekli verimlilik ve gelişimi sağlayacak eğitim ve kültürel faaliyetler için bir ortam yaratmak, bütün seviyelerden çalışanların liderlik vasıflarını, bilgilerini ve yeteneklerini geliştirecek iş modelleri geliştirmek ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sağlamaktır.

Sürekli Gelişim İçin Eğitim

       A.G.K. İNŞAAT, insan kaynaklarının performansını artıran ve motivasyon sağlayan düzenleme ve uygulamaları tüm süreçlerde sürdürmekte; personelin gelişiminin sürekliliğini teorik ve işbaşı eğitimlerle sağlamaktadır. Grubun İnsan Kaynakları Departmanı; bu anlayış doğrultusunda, çalışanların, mesleksel ve kişisel gelişimlerine destek olacak eğitim, kongre ve seminerlere katılımlarını sağlamakta, kariyer planlarına uygun eğitim olanakları sunmaktadır. Departman, ayrıca, kadro açıklarını planlarken, iç kaynaklarından yararlanarak, A.G.K.’nın devamlılığını ve sürekliliğini sağlayacak şekilde personel yetiştirmektedir. Göreve yeni başlayan çalışanlar için ise, "Oryantasyon Eğitimleri" düzenlenmektedir. A.G.K. İNŞAAT , 2015 yılında da çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutarak kuruma bağlılıklarını güçlendirmek için çalışmalarına devam edecek; gelişim odaklı politikasından ödün vermeden, en önemli sermayesi olan insan kaynağına yatırım yapmayı sürdürecektir.

3 Temel Prensibimiz

Projenin zamanında teslim edilmesi kadar, projeye bağlı kalarak iş güvenliğinden asla taviz vermeden teslim edilmesi de önemlidir.q. Bunun içinde 3 adım prensibimiz var.

Daha fazla +

Planlama

Planlama

Projenin tüm verilerinin incelenerek kaynakların en verimli şekilde kullanılması için gerekli planlama aşaması.

Strateji

Strateji

Projenin doğru hedefe doğru zamanda, ulaşabilmesi için gerekli planlama ve strateji aşaması.

İş & Raporlama

İş & Raporlama

Planın uygulamaya geçmesiyle raporlama sürecide başlayarak, işin projeye uygun teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Hayalleri inşaa etmeye devam ediyoruz. 
Sayfa Başı